+90 533 862 11 06

Sosyal Medyada Biz}

TEKLİFLER İÇİN İLETİŞİM NUMARALARI
0 533 862 11 06
0 542 880 78 55
0 392 233 54 52
İletişime Geç!

Gülbahar Havalandırma Hakkında

Gülbahar Havalandırma Sistemleri olarak, tecrübemize güvenerek, deneyimli ekibimiz ile kuruluşumuzdan bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Spiral Kenetli Hava KanalıIsı Geri Kazanım CihazıKauçuk İzolasyonHücreli AspiratörFlexible KanalHava KanalıMenfez üretimi ile müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Gülbahar Merkezi Havalandırma Sistemleri sektörümüzde en iyi ve güvenilir hizmeti; yine en güvenilir ve kendi alanında lider firmaların ürünleriyle sunmaktadır. Deneyimli kalifiye ekiplerimiz tarafından projelendirilerek uygulanan Spiral Kenetli Hava Kanalı, Isı Geri Kazanım Cihazı, Kauçuk İzolasyon, Hücreli Aspiratör, Flexible Kanal, Hava Kanalı, Menfez üretimlerini yurt içi ve yurt dışı hastaneavmiş merkezisiterestoranfabrika ve oteller gibi sirkülasyonun yoğun olduğu işletmeler ve kurumlarda uzun yıllar sorunsuz güvenle kullanılmaktadır.

Gülbahar Havalandırma Sistemleri

Gülbahar Havalandırma Sistemleri

Misyonumuz

  • Gülbahar Havalandırma olarak gerçekleştirdiğimiz  projelerde maksimum çözümler ile bu projeleri zamanında ve kaliteli bir şekilde tamamlamak
  • Sektörümüzde ki gelişmeleri takip etmek ve bu gelişmelere katkıda bulunmak.
  • Projeleri gerçekleştirirken iş ve işçi sağlığı ve güvenliği konularında gereken hassasiyeti azami şekilde göstermek.
  • Müşterilerin beklentilerini kalite anlayışı ile karşılayarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.

Vizyonumuz

  • Sektörümüzde ki verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında Türkiye’nin ve Kıbrıs’ın en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi.
  • Amaçlarımızı doğaya ve çevreye zarar vermeden ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek.
  • Müşteri odaklı yaklaşımıyla sektörümüzde ki zirveyi hedefleyerek tüm yenilikleri takip etmek ve geleceğinde ihtiyaçlarına uygun projeler üretmek.
  • Üretim , pazarlama, satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak .

HİZMET POLİTİKAMIZ

  • Gülbahar Havalandırma Sistemleri olarak hizmet kalitemizi ve gelişen teknolojilerle bilgi birikimlerimizi sürekli geliştirerek müşterilerimize en üst düzeyde hizmet vermek ve buna bağlı olarak sektörümüzde ki önde gelen, çözüm üretebilen, söz sahibi bir şirket haline gelerek müşteri memnuniyetimizi ve buna bağlı olarak müşterilerimizin Gülbahar Havalandırma Sistemleri’ne olan bağımlılıklarını artırmak.
  • Çalışanlarımızın gelişmekte olan bilgi ve teknolojileri yakından takip etmesini sağlayarak daha güvenli ve ekonomik çözümler ile müşterilerimize hizmet vermek.